Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1099

O nás

Vítejte na stránkách Lanta Diving. Působíme na Lantě již šestou sezonu a líbí se nám tu čím dál více. Ko Lanta je kontrastem mnoha známějších destinací jako jsou Pattaya, Ko Samui nebo Phuket. Klidnější, bez ohromných hotelových resortů a stále si zachovává typickou atmosféru pravého Thajska. Jednoduše řečeno, je tu prostě klid a pohoda, přesně taková jakou si většina z Nás na dovolené představuje. Lanta je ideální destinací pro rodiny s dětmi, páry, ale i jednotlivce kteří preferují nezávislé cestování. Na Lantě najdete spoustu nádherných pláží kde lze relaxovat a pozorovat nádherné západy slunce s výhledem na ostrovy Ko Haa, Ko Rok  a Phi Phi na západě, nebo pozorovat nezapomenutelné východy slunce na východě ostrova s výhledem na Ko Kam, Ko Por, Ko Talabeng a mnoho dalších ostrovů . Na své si zde určitě přijdou i milovníci outdoor aktivit jako rybaření, kayaků, trekingu, jeskyní a hlavně potápění nebo šnorchlování, které je zde naprosto úžasné.

Lanta Diving se soustředí na tzv. Dive and Sail Safari a to jak vícedenní či jednodenní, privátní chartery, výlety na míru a v neposlední řadě také na výuku kompletní nabídky PADI kurzů a spousty specializovaných kurzů orientovaných na ochranu podmořského života. Ať už je to kurz potápění pro začátečníky, pokročilé, profesionální kurz pro budoucí Divemastery a Instruktory nebo jeden z mnoha našich speciálních kurzů jako například Sidemount, Shark Conservation nebo Coral Propagation, Lanta Diving zaručuje vysoce profesionální přístup, kde bezpečnost a dodržování PADI standartů je na prvním místě společně s Vaší spokojeností a komfortem. Lanta Diving spolupracuje se Scubafish 5-star PADI IDC Dive Resort  jedním z nejlepších Dive shopů v jihovýchodní Asii. Poskytujeme profesionální zázemí, nové vybavení a kvalitní servis. Klademe důraz na personální přístup a bezpečnost. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník plný skvělých zážitků a emocí.

Dovolte abych se Vám stručně představil. Jmenuji se Roman Weber a moje první zkušenost s potápěním byla v roce 2006 v Řecku a byla to láska na první pohled. Od té doby se aktivně potápím na různých místech světa jako například Egypt, Španělsko, Řecko, Portugalsko, Itálie, Irsko, Česká Republika, Chorvatsko, Vietnam, Malajsie a Thajsko. Zde jsem si to zamiloval a již šestou sezonu střídavě vedu naše Dive and Sail plavby, vyučuji PADI kurzy a poskytuji průvodcovské služby na potápění. V posledních třech letech jsem společně s malým týmem spolupracovníků začal poskytovat komplexní služby na míru a to od letenek, pojištění, transferů a ubytování a to ať už jak v našich vlastních, unikátních Mango House Privátních vilách, luxusních vilách v Nui Bay nebo jednom z mnoha resortů se kterými spolupracujeme. Samozřejmostí je i pomoc při zařizování výletů, pronájmu auta či motorky a mnoho dalšího. Doporučení kam jet na výlet, místa stojící za návštěvu a informace o férových cenách za služby jsou samozřejmostí. V případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte mě kontaktovat pomocí formuláře v sekci Kontakt.

Přeji hezký den a těším se na shledanou.

 

Roman Weber

PADI MSDT Instruktor / EFR Trainer / UW Photographer

Kvalifikace :

 • IYT Bareboat Skipper
 • MSDT Master Scuba Diver Trainer
 • Coral Propagation Trainer
 • OWSI Open Water Scuba Instruktor
 • Deep Diver Instruktor
 • Wreck Diver Instruktor
 • Sidemount Diver Instruktor
 • Enriched Air Instruktor NITROX
 • Digital Underwater Photography Instruktor
 • Digital Underwater Videography Instruktor
 • Peak Performance Buoyancy Instruktor
 • AWARE Shark Conservation Diver Instruktor
 • AWARE Coral Reef Conservation Speciality Instruktor
 • Project AWARE Instruktor
 • Fish Identification Instruktor
 • Emergency Oxygen Provider Instruktor
 • Care of Childern / AED Instruktor

V letech 2015,2016 a 2017 byl Roman Weber a Lanta Diving oceněna PADI Asia za mimořádný přínos pro Dive Industry díky stabilně velkému počtu nově certifikovaných českých a slovenských potápěčů v Jihovýchodní Asii ! Přijeďte se přesvědčit o našich kvalitách i Vy !

Kontaktujte nás

13 + 15 =


Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 689