Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1099

PADI kurzy

Ceník PADI kurzů potápění:

 

Discover Scuba Diving1 day, 2 dives from boat5 200 THB
Discover Scuba Diving1,5 day, pool session, 2 dives from boat5 500 THB
PADI Scuba Diver2 days, 2 dives from boat, certification10 900 THB
PADI Open Water Diver Course3 or 4 days, pool session, theory and 4 – 6 open water dives15 900 THB
PADI Advanced Open Water Diver Course2 days, 5 dives13 900 THB
PADI Advanced Open Water Diver Course3 days, 6 dives16 900 THB
EFR Emergency First Responder Course1 day, mandatory for enrolling in Rescue Diver Course5 900 THB
PADI Rescue Course3-4 days, practice skills, theory, 4-5 dives15 900 THB
PADI Divemasterprofessional course over 4 to 12 weeks39 900 THB

V případě zájmu o Profi kurzy od Divemaster až po Instructor, nás prosím kontaktujte  pro bližší informace a nabídku na míru Vaším potřebám a času, který hodláte strávit na Lantě. Nabízíme široké spektrum možností k Vaší naprosté spokojenosti.

 

PADI Speciality kurzy:

Nitrox Diver2 days, 2 dives9 400 Thb
Deep Diver2 days, 4 dives400 Thb
Wreck Diver2 days, 4 dives13 400 Thb
Digital Underwater Photographer1,5 days, 2 dives11 900 Thb
Underwater Videographer4 days, 5 dives22 900 Thb

Jakýkoliv další PADI Speciality Course :

(například : Fish Identification, Project Aware Shark Conservation Course
velice zajímavé, Peak Performance Buoyancy, nově také Coral Propagation Course )
1 den 2 ponory : 8 900 THB

 

PADI Kurzy pro děti (starší 8 let) :

PADI Bubblemaker pool session and 2 dives from boat - 1,5 day5 500 THB
PADI Bubblemakerpool session - 1 hour1 900 THB

PADI Kurzy pro děti (starší 10 let):

Stejné jako u plnoletých ale s pár omezeními. Prosím kontaktujte mě pro více informací v případě zájmu.

Co je v ceně?

Doprava : Transport autem zdarma z místa Vašeho pobytu kdekoliv na Ko Lantě a zpět, odjezd komfortních lodí z jihu ostrova pro kratší cestovní časy (obě naše lodě jsou pohodlné s dostatkem místa na opalování a vybaveny toaletami evropského stylu).
Jídlo, pití a ručníky : Lehká snídaně na cestě z ostrova, oběd mezi potápěním, káva, čaj, pitná voda, ovocné džusy, cola, sprite a ledová káva. Ovoce a zákusek na cestě zpět. Ručník pro každého pasažéra.
Potápění :  Malé skupinky, max 4 lidé na jednoho Divemastera či Instruktora, přátelští, zkušení DM a Instruktoři velmi dobře znající místa ponorů, profesionální podvodní fotograf na každém výletu.
Bezpečnost na prvním místě : Všichni zaměstnanci jsou EFR trénováni  a certifikováni, O2, box první pomoci a záchranné vesty na lodi jsou samozřejmostí, Mares a Scubapro potapěčská výbava. Pro všechny fun potápěče a studenty zdarma připravujeme výbavu a umytí po ponorech.

Fun potápění a PADI kurzy : Malé skupinky max 4 osoby na jednoho DM / Instruktora, kompletní potapěčské vybavení, ceny všech kurzů zahrnují PADI manuály, tabulky, waterproof zip-bag, tričko a všechny poplatky pro PADI spojené s certifikací.
Slevy pro skupinky možné po dohodě.
Všechny kurzy jsou vyučovány v češtině českým Instruktorem s profesionálním pojištěním. Angličtina, Němčina, Francoužtina, Španělština, Thai a další jazyky dle potřeby a zájmu. Sleva 5 % na druhý, navazující kurz, 10% na třetí a 15% na jakýkoliv další.

Důležité :

Chcete si Vaší dovolenou na Lantě opravdu užít a netrávit čas studováním teorie ? Proč se tedy nezapsat na PADI e-learning online ? Zde si můžete ve Vámi zvoleném čase a tempu nastudovat teorii, projít všemi kvizy a finální zkouškou. Sem už se přijedete jen potápět a užívat si pohody na Lantě.


Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 689