Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1099

Ubytování

Privátní vily a apartmány

Poskytujeme ubytování v privátních, luxusních vilách v krásném prostředí Nui Bay, Coconut Bay a Khlong Khong, dále také apartmánech v Coconut Bay a Long Beach. Kompletní nabídku s detailním popisem, ceníkem a fotkami najdete na našich stránkách po rozkliknutí odkazu.

Více informací 

Mango Sea Houses and Villas

Nádherné ubytování v našich vlastních vilách na východě ostrova, přímo v centru malebného Old Townu. Tyto unikátní vily, tradiční Thajské domy postavené nad mořem jsou pro Old Town typické. Navštivte náš web www.mangohouses.com pro detailní popis, ceník a informace. Pokud chcete mít nezapomenutelnou dovolenou, Mango House Villas jsou to pravé !!

Více informací 

Resorty a hotely

Obrovský výběr ubytování nejenom na Ko Lantě, ale po celém světě. Společně s partnerskými resorty a hotely na Ko Lantě a serverem Booking.com jsme připravili speciální, zvýhodněné ceny na pobyty na Ko Lantě. Vyzkoušejte nás !!

Více informací 


Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 689