Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1099

Šnorchlování

Ceník šnorchlování

Dospělí2.200 THB
Kids (12 years and younger)1.500 THB
Kids under 3 years of agefree

V případě doprovodu potápěče ceny jsou:

Adults1.900 THB
Kids (12 years and younger)1.500 THB
Kids under 3 years of agefree

* ceny šnorchlování zahrnují průvodce a vybavení (masku, šnorchl a ploutve)
* k ceně je třeba připočítat 400 THB na osobu/den za vstup do Marine Parku

Co je v ceně?

Doprava: transport autem zdarma z místa Vašeho pobytu kdekoliv na Ko Lanta a zpět, odjezd komfortních lodí z jihu ostrova pro kratší cestovní časy (obě naše lodě jsou pohodlné,s dostatkem místa na opalování a vybaveny toaletami evropského stylu).
Jídlo, pití a ručníky: Lehká snídaně na cestě z ostrova, oběd mezi potápěním, káva, čaj, pitná voda, ovocné džusy, cola, sprite a ledová káva. Ovoce a zákusek na cestě zpět. Ručník pro každého pasažéra.
Šnorchlování: Menší skupinky, profesionální podvodní fotograf na každém výletu. Bezpečnost na prvním místě: Všichni zaměstnanci jsou EFR trénováni  a certifikováni, O2, box první pomoci a záchranné vesty na lodi jsou samozřejmostí.

Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 689