Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1099

Potápění

Ceník Denního Fun Potápění

 

Ko Haa, Ko Phi Phi, Bidas, Ko Rok and Southern Islands4000 THB
Hin Daeng and Hin Muang 5000 THB
Kled Gaeow Wreck and Palong Bay5000 THB

Příklad cen vícedenního potápění

3 day Fun Diving on Ko Haa, Phi Phi, Bidas, Ko Rok or S.Islands10725 THB
5 day Fun Diving on Ko Haa, Phi Phi, Bidas, Ko Rok or S.Islands17000 THB
10 day Fun Diving on Ko Haa, Phi Phi, Bidas, Ko Rok or S.Islands32250 THB

Poplatky za vstup do Národního Parku a další, volitelné extra služby :

 

Marine Park fee per person/day600 THB
Third dive - optional1000 THB – ( 900 THB if on a multiday dive package )
UW Camera rental950 – 3000 THB ( depending on model and accessories )
Dive computer rental250 THB
NITROX tank250 THB
Private Guide for Fun Diving 1200 THB

Co je v ceně ?

Velice důležité při porovnávání cen ostatních dive shopů !!
Doprava : transport autem zdarma z místa Vašeho pobytu kdekoliv na Ko Lanta a zpět, odjezd komfortních lodí z jihu ostrova pro kratší cestovní časy (obě naše loďe jsou pohodlné,s dostatkem místa na opalování a vybaveny toaletami evropského stylu).
Jídlo, pití a ručníky : Lehká snídaně na cestě z ostrova, ovoce, toasty atd mezi ponory, oběd po druhém ponoru, káva, čaj, pitná voda, ovocné džusy, cola, sprite a ledová káva. Ovoce a croissanty na cestě zpět a ručníky pro komfort.
Potápění : Malé skupinky, max 4 lidé na jednoho Divemastera či Instruktora, přátelští, zkušení DM a Instruktoři velmi dobře znající místa ponorů, profesionální podvodní fotograf a kameraman na každém výletu (v případě zájmu možno koupit CD s fotkami a videem).
Bezpečnost na prvním místě : Všichni zaměstnanci jsou EFR trénováni a certifikováni, O2, box první pomoci a záchranné vesty na lodi jsou samozřejmostí, Mares a Scubapro potápěčská výbava, pro všechny fun potápěče a studenty zdarma připravujeme výbavu a úmytí po ponorech.
Fun potápění a PADI kurzy : Malé skupinky max 4 osoby na jednoho DM / Instruktora, kompletní potápěčské vybavení, ceny všech kurzů zahrnují PADI manuály, tabulky, waterproof zip-bag, tričko a všechny poplatky pro PADI spojené s certifikací. Slevy pro skupinky možné po dohodě. Slevy v případě vlastního vybavení !


Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 689