Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 1099

Reference

Ahoj, Romane, po příjezdu domů stále vzpomínáme na krásné chvíle strávené na Lantě a pořád se nám vše vrací, ráno někdy nevíme, jestli jsme ještě v Thajsku nebo doma :-). Je to také díky tobě a tvé ochoty se nám věnovat. Výlety na lodi za šnorchlováním byly úžasným zpestřením našeho pobytu s nezapomenutelnými zážitky. Měli jsme štěstí i na želvy a spoustu jiných krásných živočichů, se kterými bylo vzrušující si zaplavat. Díky instruktorům, kteří nás svým trénovaným okem na dobře maskované živočichy upozorňovali jsme při šnorchlování viděli spousty podmořského života. Bylo to jako ve velkém mořském akváriu. Organizace a servis na lodi zaslouží jen pochvalu, nic nechybělo, jídlo bylo také skvělé. Už se tam zase ve svých představách vidíme, bylo by úžasné to zrealizovat, teď vím, že bych se určitě s tebou i potápěl. Měl jsi pravdu, mám pocit, že jsem tam něco nedokončil :-). V jednom jediném jsi ale pravdu neměl, protože snídaně se nám nepřejedly a pokračujeme ve stejném duchu i doma. Měj se moc krásně a těšíme se, až se v létě zase setkáme.

Milan a Radka

Ahoj Romane. Chtěli bychom ti poděkovat za úžasné zážitky z potápění a šnorchlování. Organizačně to máš dobře zmáknuté a vše bylo tak, jak jsi řekl, což občas v těchto destinacích nebývá. Přejeme hodně úspěchů. Už se klepeme zimou doma :).

Marek a Lenka

Poděkování Romanovi.
Bez jeho profesionální podpory bychom asi nikdy nenašli odvahu překročit hranice podmořského světa. Můžeme doporučit i těm, kteří se bojí vody. Také služby celého podpůrného týmu byly perfektní. Ko Lanta bylo naše první potápění. Jsem přesvědčen, že ne poslední.

Mirek a Věra Malinovi

Ještě jednou jsem Ti chtěla poděkovat za super seznámení se s potápěním, mám z toho neskutečný zážitek, byla to pro mě taková “třešnička na dortu” našeho pobytu v Thajsku. Nebýt Tebe tak vím, že do toho určitě nejdu. Nemělo to chybu – teda vlastně jednu malinkou ano – chybělo mi pod vodou nějaké hezké vyjádření pro to, když se mi něco líbilo, ale o tom jsme se už spolu bavili. Jinak služby jak tvoje, tak na lodi, byly naprosto skvělé!!! Budeme se těšit zase někdy na Lantě na viděnou. Je vidět, že Tě to baví a naplňuje a přeji Ti, jen to nejlepší a jen tak dál…

Veronika

Ahoj Romane,

za nás s Michalem říkáme, ze si ten nejlepší instruktor potápění na světe. Svým klidem a umem si z nás udělal troufnu si říct, dobré začínající potápěče. Bylo to super. Příští rok, když budeme živi a zdrávi se za Tebou na Lantu vrátíme a toho žraloka najdeme. Určitě se ozvi, až budeš doma. Můžeme se někde potkat.

Jan Seifert

Ahoj Romane,
Chtěl bych ti poděkovat za super chvíle stravene potápěním. Odborný dohled v kombinaci s přátelským prostředím mi rozhodně pomohl se rozhodnout pro OWC s Tebou. Můžu říct, neskutečný zážitek. Osobní přístup, sympatičtí lidé, profesionální zázemí a vybavení. Co více si pro první potápění v životě přát?? Ještě jednou díky a doufám že se brzo vrátím, ????

Tomáš

Chceli by sme poďakovať za úspešný prvý ponor v živote. Roman je veľmi spoľahlivý a trpezlivý inštruktor a sme radi že sme si na Koh Lante vybrali práve jeho. Pod vodou sme sa s ním cítili bezpečne a jeho prístup je vhodný ako pre začiatočníkov tak aj pre skúsenejších potápačov. Veľmi dobre pozná okolie Koh Lanty a vie poradiť ohľadom najvhodnejších lokalít na potápanie.

Ed a Petra

Ciao Roman. Chtěli by jsme Ti tímto poděkovat za 3 nádherné ponory na Ko Haa. Společně se svým bratrem jsme si odvezli úžasné zážitky z poznávání pro nás nového podvodního světa. Po celou dobu kurzu jsme se cítili velmi komfortně a hlavně bezpečně a to jak na lodi tak hlavně pod vodou. Ještě jednou díky !!

Cari Saluti, Katherina and Alessandro

Ahoj Romane,
Pro mě byl celý den od prvního setkání s tebou naprosto nejhezčím zážitkem za posledních pár let. Vždycky jsem si přál zkusit se potopit s dýchacím přístrojem, ale nikdy jsem neměl dost odvahy to vyzkoušet. Měl jsem proto velké štěstí, že jsem pro své první krůčky potkal právě Tebe ! Jsi velký sympaťák a pohodář, tak si myslím, že se za tebou budou lidé moc rádi vracet, aby poznali život pod hladinou co nejpodrobněji. Velký dík patří i Radkovi, který má celý pobyt perfektně z organizovaný a potápění od začátku plánoval. Veškerý servis a tvůj přístup je na jasnou jedničku a nemám co bych měl vytknout. Děkujeme ještě jednou za trpělivost, kterou jsi s námi měl a za ,,volnost“, kterou jsi nám dal. Příští rok se určitě zase potkáme a pokud někdo ze známých zavítá do Thajska, tak mu tvé služby určitě doporučím. Přejeme ti hodně spokojených klientů a ještě jednou za vše velké díky !

Robert a Radek

Ahoj Roman. Mockrát díky, byl to pro nás krásný den a jako otec musím říct že jsem neměl nejmenší výtku k tomu jak jsi se postaral o mého syna Lea jak na palubě tak pod vodou v hloubce,kde jsme s Tebou prošli Deep Adventure ponorem. Celou dobu jsme se oba cítili velmi bezpečně. Mockrát také děkujeme za všechny informace a za zaslání mapek míst kde jsme se potápěli.

Joel

Ahoj, zdravim všechny kdo chtějí cestovat do Thajska. Já jsem zde po třetí. Vždy jsem zde chtěl zkusit potápění, ale kamarádi mě zrazovali, že mě poteče krev z uší a tak podobně. Letos jsem dostal typ,že na Lantě je český instruktor potápění a tak jsme ho kontaktovali. On nám nabídl, že si to nejprve můžeme vyzkoušet v bazénu. Bylo to v pohodě a tak jsme druhý den vyrazili na ostrov Ko Haa. Všem to doporučuji vyzkoušet. Po dlouhé době úžasný zážitek ! To se nedá popsat, musí se to zkusit. Bylo to hlavně diky Romanovi,který se nám po celou dobu věnoval. Na lodi je evropský standard a vybavení na úrovni.

Václav a Anna


Warning: filter_var() expects parameter 2 to be long, string given in /mnt/data/accounts/i/infinityvision/data/www/lantadiving.cz/wp-content/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/public/frontend.php on line 689